Cadre didactice

Ru Ro




Nr. cpt. Numele, prenumele Postul didactic Gradul ştiinţific, calificari profesionale Titlul ştiinţifico-didactic Adresa electornica
1 Dolghi Cristina Conferenţiar universitar, Șef Departament Doctor în ştiinţe economice, Auditor licentiat Conferenţiar universitar c.dolghi@cie.md
2 Prodan Nicolae Conferenţiar universitar Doctor în ştiinţe fizico-matematice Conferenţiar universitar n.prodan@cie.md
3 Calin Iurie Conferenţiar universitar Doctor în ştiinţe fizico-matematice Conferenţiar universitar i.calin@cie.md
4 Grigor Raisa Conferenţiar universitar Doctor în ştiinţe fizico-matematice Conferenţiar universitar r.grigor@cie.md
5 Platon Valeriu Conferenţiar universitar Doctor în ştiinţe fizico-matematice Conferenţiar universitar v.platon@cie.md
6 Terzi Dumitru Conferenţiar universitar Doctor în ştiinţe fizico-matematice Conferenţiar universitar d.terzi@cie.md
7 Tcaci Natalia Conferenţiar universitar Doctor în ştiinţe economice Conferenţiar universitar n.tcaci@cie.md
8 Tcaci Alexandru Conferenţiar universitar Doctor în ştiinţe economice Conferenţiar universitar a.tcaci@cie.md
9 Luşmanschi Galina Conferenţiar universitar Doctor în ştiinţe economice Conferenţiar universitar g.lusmanschi@cie.md
10 Sava Lilia Conferenţiar universitar Doctor în ştiinţe economice Conferenţiar universitar l.sava@cie.md
11 Gujuman Lucia Conferenţiar universitar Doctor în ştiinţe economice Conferenţiar universitar l.gujuman@cie.md
12 Malai Ela Lector universitar Doctor în ştiinţe agricole - e.malai@cie.md
13 Panuş Valentina Lector universitar Doctor în ştiinţe economice, Auditor licentiat, CAP, CIPA - v.panus@cie.md
14 Tuhari Tudor Profesor universitar Doctor habilitat în economie Profesor universitar t.tuhari@cie.md
15 Malai Andrei Profesor universitar Doctor în ştiinţe economice Profesor universitar a.malai@cie.md
16 Brăilă Alexandru Conferenţiar universitar Doctor în ştiinţe economice Conferenţiar universitar a.braila@cie.md
17 Lisnic Victoria Lector universitar Doctorand - v.lisnic@cie.md
18 Petreanu Elena Lector universitar Doctorand - e.petreanu@cie.md
19 Macovei Tatiana Lector universitar Doctorand, Auditor licentiat
- t.macovei@cie.md
20 Iacob Aliona Lector universitar Doctorand - a.iacob@cie.md
21 Garştea Ala Lector universitar Doctorand - a.garstea@cie.md
22 Apetrii Natalia Lector universitar Doctorand - n.apetrii@cie.md
23 Tîrşu Valentina Lector universitar Doctorand - v.tirsu@cie.md
24 Raieţchi Eugeniu Lector universitar Doctorand, Auditor licentiat, DipIFR ACCA - e.raietchi@cie.md
25 Vasiloi Lina Lector universitar Doctorand, Auditor licentiat, Actuar certificat - l.vasiloi@cie.md
26 Gavrilaş Natalia Lector universitar Doctorand - n.gavrilas@cie.md
27 Dolghi Vladimir Lector universitar Doctorand, Auditor licentiat, Actuar certificat - v.dolghi@cie.md
28 Cojocaru Virginia Lector universitar Doctorand - v.cojocaru@cie.md
29 Crupovniţchi Elena Lector universitar Doctorand - e.crupovnitchi@cie.md
30 Tatarciuc Ala Lector universitar Doctorand - a.tatarciuc@cie.md
31 Malai Maria Lector universitar - - m.malai@cie.md
32 Scacunova Liudmila Lector universitar - - l.scacunova@cie.md
33 Achinfeeva Nina Lector universitar - - n.achinfeeva@cie.md
34 Lavrenciuc Lilia Lector universitar - - l.lavrenciuc@cie.md
35 Guţu Stela Lector universitar - - s.gutu@cie.md
36 Luchian Paulina Lector universitar - - p.luchian@cie.md
37 Lungu Cristina Lector universitar - - c.lungu@cie.md
38 Grigoriţa Viorica Lector universitar - - v.grigorita@cie.md
39 Costeţchi-Juşca Oxana Lector universitar - - o.costetchi@cie.md
40 Doina Aurelia Lector universitar - - a.doina@cie.md
41 Bogoi Maria Lector universitar - - m.bogoi@cie.md